Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Saç çıkaran şampuan gerçek mi?
#1
Sanal alemde saç çıkaran şampuan üzerine aşırı derecede bilgi kirliliği yaşanmaktadır. Bu konu ile ilgili araştırma yapanların kafaların da soru işareti oluşturuyor. Saç çıkaran şampuan gerçek midir ? Bu konu hakkında gerçek bilgiler nelerdir ?

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte sağlık alanında ciddi ilerlemeler oldu. Bu ilerlemeden saçı olmayanlar da olumlu olarak etkilendi. Saç dökülmesi problemi yaşayanlar ya da saçı dökülmüş olanlar saç ektirme ya da saç çıkaran şampuan haberlerini sıkça takip etmektedirler. Sanal alemde saç çıkaran şampuan üzerine aşırı derecede bilgi kirliliği yaşanmaktadır. Bu konu ile ilgili araştırma yapanların kafaların da soru işareti oluşturuyor. Bu haberimizde saç çıkaran şampuan hakkında en doğru bilgileri sizlere sunmaya çalışacağız. 

saç çıkaran şampuan gerçek midir ?

Son haftalarda çok meşhur olmuş birkaç şampuan halk dilinde ve youtube üzerinde çokca konuşulur oldu. Bu haberimizde özellikle çok konuşulan saç çıkaran şampuanları konu aldık. Bu şampuanlardan birini bizzat kendi saçında denemiş olanlarla görüşerek bilgi topladık. Youtube üzerinden ve sosyal medya hesaplarından satışı yapılan bu şampuanlar maalesef istenildiği gibi saç çıkarmıyorlar. Haberimizin devamında saç çıkaran şampuanların neden işe yaramadığını anlatmaya çalışacağız. 

Bingöl'den kendi imkanları ile meyve ve sebze karışımlarından şampuan yapan bir vatandaşımız, bu şampuanı kendi saçında da deneyerek gelişmeleri youtube üzerinden paylaşmaktadır. Bu video aracılığıyla kendisine ulaşanlara saç çıkaran şampuanını göndermektedir. Bizim görüşme yaptığımız arkadaş şampuanların kullanılmış su şişelerine doldurulduğunu ifade etmiştir. Her şişenin fiyatı ise 50 TL olarak belirlenmiştir. Bu şampuanları sabah ve akşam düzenli şekilde kullanan arkadaşımız saçın da bazı olumlu gelişmelerin yaşandığını da göz ardı etmeden detayları bize aktardı. İlk zamanlarda hızlı bir saç dökülmesinin ardından, saç dökülme sorunun ortadan kalktığını söylüyor. Şampuanı ilk kullandığında hızlı dökülmenin normal olduğu kabul edilmektedir. Eski ve ölü saçlar hızlıca dökülerek yerlerine yeni canlı saçların geldiği iddia edilmektedir. 


https://www.wmal.net/sac/sac-cikaran-sam...17059.html
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
<